Ortadoğu’nun En Büyük Plastik Fuarı Arabplast’daydık

Yurt dışı pazarında büyümeyi ve genişlemeyi hedef alarak orta doğunun en büyük plastik fuarı olan ArabPlast Dubai fuarında standımız ile ziyaretçilere MES alt yapımızı anlattık. Dubai World Trade Center’da gerçekleşen fuar binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Dubai lokasyonundan S.Arabistan,Ürdün,Kuveyt,Katar vb. tüm bölgeyi içerisine alan ve çevre deki tüm ülkelerden ziyaretçi çeken fuarı yoğun bir ilgiyle geçirdik.

trexDCAS, ziyaretçinin ilgisini çekerken aynı zamanda katılımcı olarak da fuarda bulunan firmalarında ilgisini çekmeyi başardı. 4 Günlük fuar süresince bölgede ki bir çok büyük sanayici ile görüşüldü. Orta doğu pazarında yerimizi sabitleştirmek ve pazardaki gücümüzü göstermek adına bundan sonrada gerçekleşecek bir çok fuar için planlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2019 Şubat ayında yapılacak Dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan Gulfood fuarında da başarılı bir şekilde ülkemizi temsil edeceğiz.

Önceki İçerikBursa Otomasyon Fuarı
Sonraki İçerik“Fabrikanı Keşfet” Organizasyonu ile Geleceğin Kapıları Aralandı
2010 yılından bu yana dijital pazarlama alanında kendini geliştirdi. Birçok firmanın pazarlama direktörlüğünü yürüttü. Bu zaman diliminde dijital ortamlara hakimiyet noktasında Google, Facebook, İnstagram, Linkedin gibi dijital reklam platformlarında uzmanlığını tamamladı. Global markaların e-ticaret alt yapısını kurdu ve dijital pazarlama faaliyetlerini yürüterek başarıya ulaştırdı. 2018 yılı içerisinde Mert Yazılım firmasında satış departmanında başlamasının ardından kısa bir süre sonra Pazarlama Koordinatörlüğü görevine geldi.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi giriniz